Перевагами даної моделі є:
- оригінальний, привабливий дизайн;
- клинок із якісної нержавіючої сталі марки 440 С;
- міцне, зручне руків`я із якісної деревини;
- доступна ціна.
Grand Way 1020-G – це мисливський ніж з клинком із якісної нержавіючої сталі 440 С. Цей сорт сталі використовується у виробництві підшипників та інших виробів, що потребують зносостійкості та надійності, тому не дивно, що вона використовується для ножів.
Сталь є вдалим матеріалом для клинків, які використовують на полюванні та в похідно-польових умовах взагалі, оскільки відрізняється стійкістю до корозії та чудово працює навіть в умовах підвищеної вологості
Поверхня клинка прикрашена зображеннями мисливської тематики зробленими лазерним гравіюванням.
Продумані форми дерев'яного руків'я роблять ніж Grand Way 1020-G зручним у роботі.
Разом із ножем продаються якісні міцні піхви з товстої натуральної шкіри.
Незважаючи на наявність декоративних елементів Grand Way 1020-G – абсолютно функціональний, і пристосований для похідних умов. Середні розміри, нержавіючий клинок та зручне руків'я роблять його не тільки надійним інструментом для мисливців та туристів, але й вдалим подарунком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 136 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 230 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 28 мм |
- Цена: 1 042 ₴









