Перевагами даної моделі є:
- солідний, класичний зовнішній вигляд;
- клинок довжиною 145 мм із міцної нержавіючої сталі 440С;
- міцні та надійні піхви із натуральної шкіри;
- надійне, зручне руків’я із цінної породи дерева.
Форма клинка нескладного ножа Grand Way 1818 оптимальна для різноманітних різальних робіт. Цей ніж добре підходить для використання в похідних умовах: при облаштуванні табору, обробленні дрібної дичини, риби та приготуванні похідної їжі.
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі 440 С, з твердістю в діапазоні 57-58 одиниць за Роквеллом. Він легко заточується в домашніх та польових умовах, серед інших його властивостей – стійкість до зносу, корозії та тривале збереження гостроти ріжучої кромки. На обох плоских поверхнях клинка виконані зображення на мисливську тематику та рослинні орнаменти.
Руків'я нескладного ножа Grand Way 1818 – зручне, надійне та ергономічне. Оскільки воно оброблена спеціальним вологовідштовхувальним просоченням, то не боїться води. Деревина додатково посилена металевим болестером.
Загалом, мисливський ніж Grand Way 1818, мало того, що є ножем-універсалом для мисливців та туристів, але до того ж, це ще й гарний подарунок на день народження чи інше свято. Вдале художнє оздоблення ножа зроблено зі смаком і цьому дуже сприяє.
Мисливський ніж Grand Way 1818 укомплектований практичними піхвами-чохлом на вільному підвісі. Піхви зроблені з міцної та надійної кордури. У таких піхвах ніж зручно носити в похідних умовах і зберігати в ньому весь час.
Даний ніж не відноситься до категорії холодної зброї. Призначення Grand Way 1818 – суто туристичне та господарсько-побутове використання, що і підтверджується висновком експертизи, що додається до нього за вашим запитом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 153 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 120 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Палисандр, Венге |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 265 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 1 210 ₴








