Головними перевагами цього ножа є:
- висока якість при доступній ціні;
- проста надійна конструкція;
- клинок довжиною 130 мм із якісної нержавіючої сталі 440С;
- надійні міцні піхви з натуральної шкіри.
Нескладний ніж Grand Way 1910-G – зручний та надійний нескладаий ніж для туристів, мисливців та інших любителів активного відпочинку.
Клинок мисливського ножа 1910-G виконаний з оптимальної за характеристиками нержавіючої сталі 440 С, що характеризується зносостійкістю, стійкістю до корозії та механічних навантажень.Лезо, зроблене із сталі 440 С, добре гостроту і безособливих проблем заточується у домашніх умовах.
Руківя ножа зроблене з дерева, що пройшло обробку спеціальним хімічними стабілізаторами, після чого воно не боїться вологи та впливу шкідників. Деревина руківя додатково захищене та прикрашене красивим сталевим болестером. Є на болстері і надійний упор для пальців, що виконує функції гарди.
Як і інші ножі, призначені для використання в похідно-польових умовах, Grand Way 1910-G для зручності краще використовувати з темляком, для якого в рукояті передбачено спеціальний отвір.
У комплекті з ножем Grand Way 1910-G продаються надійні та міцні піхви з натуральної шкіри. Модель Grand Way 1910 постачається з піхвами з кордури.
Ніж Grand Way 1910-G – універсальний похідний ніж, який обов'язково не раз стане у нагоді мисливцям, рибалкам та туристам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 145 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 255 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 1 075 ₴









