Перевагами даної моделі є:
- оригінальний, привабливий дизайн;
- клинок із якісної нержавіючої сталі марки 420;
- міцне, зручне руків`я із якісної деревини;
- якісні шкіряні піхви;
- доступна ціна.
Grand Way 290-3 може стати як прекрасним подарунком, так і вкрай корисним елементом екіпірування будь-якого мисливця.
Клинок
Цей фіксований ніж має клинок довжиною 130 мм та дерев'яне руків'я. Клинок, навершя та больстер ножа багато декоровані рослинним орнаментом та зображеннями тварин. Сталь клинка (нержавійка марки 420) відмінно пручається корозії, є вкрай невибагливою і простою у догляді. Спуски увігнуті. Ріжуча кромка закінчується рікассо.
Руків'я
Руків'я овальне в перерізі, закінчується зручним упором для пальців. Ніж надійно лежить у долоні.
Додаткова інформація
І все ж таки головною перевагою Grand Way 290-3 є його дизайн. Якщо ви збираєтеся купити мисливський ніж саме на подарунок близькій людині, ви можете вважати, що ваша проблема вирішена. Grand Way 290-3 коштує відносно недорого, а виглядає, що називається – багато.
Тут і роздумувати нема чого. Купуйте та даруйте!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 195 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 260 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 31 мм |
- Цена: 1 169 ₴








