Головними перевагами цього ножа є:
- висока якість виготовлення при доступній ціні;
- проста надійна конструкція;
- клинок довжиною 150 мм із якісної нержавіючої сталі 440С;
- надійні міцні піхви з натуральної шкіри.
Надійний нескладаний ніж – один із важливих помічників мисливця, туриста, рибалки чи мандрівника. Хороший ніж, яким і є Grand Way 910-G, здатний тривалий залишатись гострим, буде зручним у роботі, максимально універсальним та корисним у похідних умовах.
Нескладаний ніж Grand Way 910-G є гарним вибором для використання в похідно-польових умовах: з його допомогою можна обробляти дичину, рибу, заготовити тріски або стружки для розпалу багаття, нарубати гілок, заточити кілочки та зробити ще безліч різних корисних справ.
Клинок ножа Grand Way 910-G виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Ця хромиста сталь використовується при промисловому виробництві підшипників і відома своєю високою корозієстійкістю, стійкістю до зносу та міцністю.
Використання сталі 440С забезпечило клинку ножа Grand Way 910-G наступні характеристики:
- твердість 57-58 одиниць за Роквеллом;
- відносно довге зберігання гостроти леза;
- корозійна стійкість.
Дерев'яне руків'я зручно лежить у руці. Деревина оброблена просоченням, яке забезпечило їй стійкість до впливу вологи. Не забуто і про такі важливі елементи як больстер та темлячний отвір.
Практичні піхви-чохол з кордури забезпечують зручне носіння та зберігання ножа.
Grand Way 910-G не належить до категорії холодної зброї, що підтверджує супутній висновок експерта. Копію висновку ви можете отримати абсолютно безкоштовно. Просто нагадайте про нього продавцю чи менеджеру, коли будете купувати ніж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 270 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 120 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 270 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 1 169 ₴








