Grand Way FB942 – фіксований мисливський ніж
Перевагами даної моделі є:
- гарний, солідний зовнішній вигляд;
- великий клинок, довжиною 140 мм із нержавіючої сталі 420;
- надійне, зручне руків’я із якісної натуральної шкіри;
- якісні міцні піхви з кордури;
- приваблива ціна.
Є багато причин, чому вам варто купити саме Grand Way FB942. Перелічимо лише деякі з них:
- Незважаючи на великий і красивий клинок, Grand Way FB942 не є холодною зброєю. Ви можете спокійно купити, використовувати та навіть дарувати цей ніж. Ніяких дозволів та інших документів на цей ніж вам не знадобиться.
- Grand Way FB942 – красиво оформлений фіксований мисливський ніж із харизматичним клинком типу trailing point. Спуски увігнуті, десь у третину висоти клинка. Ріжуча кромка переходить у невеликий чойл, що помітно полегшує заточування ножа.
- Сталь клинка – нержавійка марки 420, легка в заточенні і стійка до корозії.
- Руків’я у ножа класичне, дерев'яне, з красивим рослинним орнаментом на больстері. Зручний упор для пальців підвищує комфорт та безпеку використання ножа.
Grand Way FB942 стане в нагоді і при обробці дичини, і під час роботі по лагерю чи польовій кухні. Ніж великий, красивий, цілком доступний за ціною. Він може стати чудовим подарунком та надійним супутником сучасного мисливця!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 175 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 270 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 142 ₴







