
Саундмодератор IMMORTAL DSR ДЛЯ СВД 7.62Х54 R
10 500 ₴
- В наличии
- Код: 0009865333
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Саундмодератор IMMORTAL DSR ДЛЯ СВД 7.62Х54 R
Каліbr: 7,62×54 R
Різьблення: -
Вага: 830 гр.
Габарити: 316x37
Матеріал та покриття: Італійська нержавіюча сталь
Покриття: Cerakote
Гасіння звуку: 28дБ / 65%
Конструктивні особливості:
Камери: 9+1 + розширювач (аналог 22 камер)
Частково розбірний
Попередня розширювальна камера
Плаваючий сепараторний блок
Розсікач порохових газів
Режим роботи: одиночна полуавтоматична робота
Гарантія: 1 рік
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустическая эффективность, Дб | 28 dB |
| Вес, г | 830 г |
| Вид | Саундмодератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 37 мм |
| Длина, мм | 316 |
| Дополнительная информация | Камери: 9+1 + розширювач (аналог 22 камер) Частково розбірний Попередня розширювальна камера Плаваючий сепараторний блок Розсікач порохових газів |
| Калибр | 7.62Х54 мм |
| Камери | 10 |
| Конструкция | Неразборной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мoдель | IMMORTAL DSR |
| Модель оружия | СВД |
| Режим Стрельбы | Одиночный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴




