Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустическая эффективность, Дб | 30-33 dB (A) |
| Вес, г | 608 г |
| Вид | Саундмодератор |
| Гарантія | 3 роки |
| Диаметр | 47 мм |
| Длина, мм | 160 |
| Дополнительная информация | Камери: 15+1 (аналог 22 камер) Нерозбірний Попередня розширювальна камера Плаваючий сепараторний блок з газорозгрузкою Розсікач порохових газів 3 покоління Розвантажує порохові гази на 70-80% Плаваючий сепараторний блок з газорозгрузкою Розсікач по |
| Дульная резьба | 1/2-20 UNF, 1/2-28 UNEF, 5/8-24 UNEF, 9/16-24 UNEF, M14x1, M14x1 LH, M15x1, M17x1, M18x1, M18x1.5, M24x1.5 |
| Калибр | 223 Rem (5,56/45), 308 Win(7,62/51), 5.45х39, 7.62х39, 7.62Х54 мм |
| Камери | 16 |
| Конструкция | Неразборной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мoдель | IMMORTAL XL AIR |
| Режим Стрельбы | Автоматический |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 600 ₴




