Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустическая эффективность, Дб | 30-33 dB (A) |
| Вес, г | 620 г |
| Вид | Саундмодератор |
| Гарантія | 3 роки |
| Диаметр | 47 мм |
| Длина, мм | 185 |
| Дополнительная информация | Камери: 15+1 (аналог 22 камер) Нерозбірний Попередня розширювальна камера Плаваючий сепараторний блок 4 покоління, двоконтурний, AIR з газорозгрузкою Розсікач порохових газів Розвантажує порохові гази на 70-80% |
| Калибр | 5.45х39 мм |
| Камери | 16 |
| Конструкция | Неразборной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мoдель | IMMORTAL XL AIR for AK12 |
| Модель оружия | АК-12 |
| Режим Стрельбы | Автоматический |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 200 ₴







