Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 1.53 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690101271 |
| Артикул | 926280 |
| Габарити | 230 x 130 x 120 см |
| Габарити упаковки | 53 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blue/Grey |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Одномісні |
| Назначение | Для пляжу, риболовлі |
| Підлога | 190Т Polyester |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка - чехол для транспортировки |
Информация для заказа
- Цена: 1 296 ₴





