Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5034358041236 |
| Артикул | 925486 |
| Вес (кг) | 0,8 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 57 х 8 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blue/Grey |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Нейлон |
| Розміри | 57 х 42 х 38 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 122 ₴



