Алюмінієве ложе-шассі призначене для підвищення стабільності та точності стрільби гвинтівок із подовжувально-ковзним закривом.
Шасі виготовлене з алюмінієвого сплаву 7075 і 6062. Високі характеристики матеріалу забезпечують міцність і надійність виробу.
Виготовляється в металообробних центрах із ЧПК.
Призначені для карабінів Tikka T3/T3X Lite/Varmint
Опис товару
У базовому виготовленні шасі має приклад, який має регулювання за довжиною, висотою гребеня та потиличника.
Приклад складається в правий бік, закриваючи собою ручку перезаряджання затвора. У шасі вмонтований рівень для контролю положення зброї.
Використання магазинів стандарту AICS, як металевих, так і пластикових.
У ложе встановлені гнізда для антабок типу QD.
Гвинт для кріплення швидкознімних сошок типу Harris. Harris
Посадкові місця під кронштейн для передоб'єктивної насадки та додаткових планок Вівера.
Полегшене шасі покрите порошковою фарбою. Вона фарбує та захищає матеріал шасі від механічних пошкоджень у процесі експлуатації, і від впливу хімічних реагентів, що застосовуються під час чищення зброї.
Знімні магазини 308Win (5-ти и 10-ти зарядные).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,08 кг |
| Довжина, см | 580 мм (у складеному стані) |
| Матеріал | Алюміній 7075 |
| Модель зброї | Tikka T3/T3X |
| Загальна довжина, мм | 820 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 37 400 ₴







