Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Вага | 2.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922150178 |
| Артикул | 913802 |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Тип | Мікроскопи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Живлення | АКБ 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1000х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Клас | Біологічні |
| Комплектація | Мікроскоп: металевий корпус <br /> Об'єктиви: 4 шт. <br /> Окуляр: 1 шт. (ширококутний) <br /> Захисний чохол <br /> Адаптер змінного струму <br /> Фільтр: блакитний, 32 мм <br /> Іммерсійна олія: 1 флакон <br /> Мережевий адаптер: 1шт. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Координатний з ноніусом та мікрометричним підстроюванням по обох осях. |
| Призначення | Професійний, навчальний |
| Підсвітка | Світлодіодне (світлом, що проходить) з регулюванням потужності |
| Розмір | 225 x 345 x 175 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Коаксіальна Груба Тонка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 802 ₴


