110BKSA — ще одна варіація легендарного Buck 110! Цього разу Buck презентують автоматичну версію з больстерами з нойзільберу. Нойзільбер (від ним. Neusilber — «нове срібло»). Нойзільбер — сплав із трьох компонентів на основі міді. Крім неї, до його складу входять 13,5-16,5% нікелю і 18-22% цинку. Кожен нойзильбер містить мідь, цинк і нікель, але не завжди в одних і тих самих вагових відносинах. Взагалі можна прийняти, що половина або дві третини його зазвичай складаються з міді, нікелю ж у ньому здебільшого менше, ніж цинку. Нойзільбер давно відомий у Китаю під назвою pack-fong, що означає «біла мідь»; у французів він називається collechort або argent d'Allemagne, у німців — Argentan або Neusilber, y англійців — German silver.
Ніж отримав досить стандартну форму клинка, сконструйованого у форм-факторі bowie, має гладку різальну крайку, що дає змогу неабияк спростити процес заточування й експлуатації, а також збалансовані спуски дають змогу витримувати чималі поперечні навантаження. З боку обуха розташована спеціальна просічка, що неабияк полегшує відкриття леза й захищає його від зайвих подряпин. Матеріалом для виготовлення клинка стала преміальна сталь S30V.
Ця модель відкривається через натискання кнопки на колодки. Закриття в ножа ручне за допомогою замка типу back-lock.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага, г | 207 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | G10 + nickel silver bolsters |
| Тип замка | Auto opening, Back-lock closure |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
| Колір | Чорний/Сріблястий |
- Ціна: 15 048 ₴


