
Ніж MAM "Hunter Plus", шкіряна петля, liner-lock
955,50 ₴
- В наявності
- Код: 2066
Португальський ніж MAM® — це ідеальний супутник на природі, у відпустці, на риболовлі та просто незамінний ультралегкий кишеньковий ніж на щодень! Усі ножі бренда MAM® виготовлені в Португалії на заводі сімейної компанії Fábrica de Cutelarias M.A.M. Filmam Lda., що веде свою діяльність ще з далекого 1870 року. Це одна з найстаріших ножових компаній світу.
Особливості ножів MAM® і їх відмінності від аналогів
1) Компанія Filmam є єдиним у світі виробником ножів із дерев'яною ручкою й замком Liner-lock, який фіксується всього в 1 точці. За такої конструкції мінімізується можливість «випадання» замка з подальшим складанням клинка на пальці користувача.
2)Лайнери замка виготовляються з тієї ж сталі твердістю 57 HRC, що й клинки, тому вони такі ж міцні та зносостійкі.
На відміну від низки аналогів, відкриття ножів MAM® не вимагає перевірок, додаткових поворотних або будь-яких інших фіксувальних дій. Просто дістаньте клинок із колодки. Жорсткий лайнер видасть характерний звук, що «кликає», який говорить про готовність ножа до роботи.
3) Ножі MAM® виробляються з традиційними ручками з різних порід деревини. Ручки ножів MAM® просочуються 4 рази. Той факт, що щороку тисячі одиниць ножів MAM® надходять до Португальської морської школи (Portuguese Sea School), говорить про чудову стійкість рукоят і клинків до впливу солоної та прісної води.
4) Усі ножі MAM® виготовлені з високоякісної неіржавкої німецької сталі, такої за складом марки марки AISI 420 MoV (57 HRC). Це модифікована сталь концерну Krupp марки 4116, до якої додали ванадій, молібден і збільшили процентне співвідношення хрому. Завдяки цьому метал вийшов міцнішим і зносостійким. Різальна крайка довго не тупиться й може бути заточена до надзвичайної гостроти. Точний склад і технологія виготовлення клинків MAM® не розгладжуються, проте, переконуємо, склад більш «збагачений», ніж у будь-яких 420-х сталей.
5) Ножі дуже легкі: найважчий і вони важать лише 60 грамів!
6) Гарантія 10 років! 100% португальське виробництво та ручне заточування.
Гарантія та рекомендації щодо використання
1.Мойте ніж після кожного використання.
2. Уникайте чищення деталей ножа надто агресивними та/або абразивними очисними засобами.
3. Протирайте ніж насухо після кожного миття.
4.Не залишайте ніж у посудомийній машині після завершення циклу миття.
5. У міру потреби точіть/правте ніж із використанням спеціальних універсальних точилок/точильних каменів/мусатів. Не використовуйте точильні пристосування великої зернистості.
6. Не використовуйте ніж як викрутку та «ковинець». Гарантія не покриває пошкодження, отримані внаслідок таких дій.
За дотримання цих простих правил ніж MAM® довго слугуватиме вам вірою й правдою. Виробник дає 10-річну гарантію на брак виробництва. Гарантія не покриває пошкодження, що виникли внаслідок неналежного та нецільного використання ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAM |
| Країна виробник | Португалія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 г |
| Гарантія | 10 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 105 мм |
| Марка стали | 420 MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево (бубінга) |
| Загальна довжина, мм | 228 мм |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain + serrator |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 2,0 мм |
- Ціна: 955,50 ₴

