Особливостями цього ножа є ультрасучасний дизайн і унікальна технологія збирання/розбирання, названа Field Strip. Технологія Field Strip дає змогу легко розбирати ніж для чищення без інструментів. Закрийте ніж, потягніть передній важіль розблокування вгору. Потім поверніть заднє розблокувальне колесо за годинниковою стрілкою — щойно ви відчуєте, що ручка відпущена, потягніть її вгору та відсуньте. Ручки та лезо легко розпадаються. Щоб зібрати ніж назад, помістіть лезо та ручки в закрите положення — натисніть і утримуйте вісь. Після того, як вісь встановлена правильно, обертайте розчіплювач проти годинникової стрілки до щільного прилягання. Натисніть на передній важіль вниз. Ніж відновлений до повного робочого стану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 122 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Довжина, см | 21 см |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | stonewash |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,4 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴











