
Ліхтар-прожектор LedLenser IF8R з функцією Powerbank і Bluetooth-керуванням, що заряджається, 4500/2000/400
10 388 ₴
- В наявності
- Код: 502002
Ledlenser iF8R — це потужніша версія молодшої моделі iF4R. Це ідеальний ліхтар-прожектор для роботи, дому або навіть кемпінгу.
Конструкція ліхтаря дає змогу не тримати його в руках, адже в корпус вбудований потужний магніт і зручна ручка, що також виконує функцію упору.
Це дуже яскравий ліхтар, його максимальна потужність становить 4500 люменів, водночас в економному режимі в 400 люменів він може пропрацювати до 12 годин.
Ліхтар можна використовувати як PowerBank, що дасть вам заряджати різні електронні пристрої.
Модуль Bluetooth — одна з ключових особливостей моделі. Він дасть змогу програмувати всі функції ліхтаря за допомогою смартфона, для цього потрібно лише встановити застосунок: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledlenser.lamps
Така опція дає змогу кріпити ліхтар-прожектор стаціонарно та не займатися ручним регулюванням функцій щоразу, коли потрібна зміна яскравості: просто підвісьте його або прикріпіть на магніт і керуйте пристроєм зі смартфона.
Є можливість регулювання рівня яскравості. Кнопка живлення розташована на тильній стороні корпусу.
Її легко знайти: вона позначена жовтим кольором. Перемикання між п'ятьма режимами здійснюється послідовним натисканням на кнопки, позначені «+» або «-».
Під час кожного кліку загоряється лампочка зверху від кнопки живлення, що відповідає обраному режиму.
Особливості:
-
вбудований магніт для простого кріплення до металевих поверхонь (наприклад, до сталевих балок);
-
регулювання яскравості зі світловим потоком до 4500 люменів;
-
вбудований блок живлення забезпечує живлення для мобільних телефонів та інших пристроїв;
-
ефективний охолоджувальний елемент для тривалого терміну експлуатації та оптимальної продуктивності;
-
працює від акумулятора;
-
можна регулювати рівень яскравості (функція dimmable);
-
можливість керування зі смартфона;
На кожному ліхтарі нанесений унікальний номер, який підтверджує справжність продукції та дає 2 літню гарантію на ліхтар. Гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника впродовж 12 тижнів із моменту купівлі. Якщо немає реєстрації — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередавання) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 4000 |
| Вага, г | 1740 г |
| Водонепроникність | Так, IP54 |
| Час заряджання, хвилин | 240 |
| Час роботи, г | 1/3/12 |
| Гарантія | 2+5 років під час реєстрації на сайті виробника |
| Діапазон робочих температур | от -10 C до +40 C |
| Дроб тест, м | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Светодиод | 1х66W COB LED |
| Светосила, лм | 4500/2000/400 |
| Тип батареї | 1хLi-ion 3.7V |
| Паковання | Коробка |
| Цвет светодиода | Білий (5400 — 6600 K) |
- Ціна: 10 388 ₴









