
Рукавички Mechanix FastFit Ranger Green
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 842BLS
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка! Серія Sprint OPS Pro — преміальна варіація моделі Sprint. Ніж відкривається за допомогою фліпера на підшипниках, фіксація клинка йде завдяки класичному лінійному замку. Колодка має продумані насічки та виїмки для кращого утримання та довгої роботи. Цікава також модифікація клинка форми drop point. Ніж обладнаний кліпсою для глибокого носіння на кишені. Відмінністю від моделі Pro є ceracote-покриття клинка та G10 на колодці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 96 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴



