Розроблений Грегом Томпсоном (Greg Thompson) як перший варіант бойового клинка, новий формат SOCP-клинка ідеально підходить уже не тільки для бойових завдань, але й для EDC. З надійним мануальним замком Axis-lock, чіпкими ручками з G10 і міцним клинком із D2 він цілком може витіснити впевненого лідера — модель No 176.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 116 г |
| Довжина клинка, мм | 113 мм |
| Довжина, см | 255 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | CF-EliteTM |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Загальна довжина, мм | 257 мм |
| Твердість клинка, HRC | 60-62 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 508 ₴









