Легкий фліпер із помірно тугою кліпсою (ми ж не хочемо псувати кишені, правда?) з D2 на клинку та армованим нейлоном на колодці на кольорових бочках.
Що може бути практичнішим та надійнішим для EDC-ножа 2020 року? Тільки не забувайте мінімально обслуговувати ніж, адже D2 за поганого догляду схильна давати піттинг на клинку.
У серії ножів Steel Will "Intrigue" зібрані всі тренди ножової індустрії доступного цінового сегмента.
Ножі доступні у двох розмірах і декількох кольорах колодки.
Робиться ножі в Китаї для досить молодої за мірками ножових аксакалів (компанія веде діяльність від 2008 року) компанії SMG Outdoor.
2019 року вона голосно заявила про себе на ножовій подорожі та не збирається зупинятися.
Багато ножі отримують захоплені відгуки серед американського споживача, відомого своїм ентузіазмом ставлення до споконвічно американських товарів.
Однак, навіть вони стають більш відкритими та доброзичливими до азійських різачок. Рекомендуємо до перегляду огляди відомих каналів, як-от Knife Center.
Заінтриговані?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel Will |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 62 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Довжина, см | 190 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | FRN(Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 2 288 ₴





