
Куртка Defcon 5 SAS Smock Jaket Піксель Піксель, XL
2 860 ₴
- В наявності
- Код: 7096
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж, заряджений на успіх. На перший погляд, його можна було прийняти за ручку, засунуту в кишеню сорочки. Саме так і був розроблений складаний ніж CEO. Завдяки надзвичайно низькому профілю та тому, що немає кутів, щодо зручності використання й ергономіки, він уособлює робочий дух повсякденного носіння.
Річард Роджерс, відомий своїми чистими, простими та зручними у використанні конструкціями, випускає ще один чималий ніж зі свого магазину на пагорбах Магдалени, Нью-Мексико. Створений з урахуванням кишень сорочок, CEO зображує собою ручку, поки запечатане письмо не потрібно відкрити, а костюм не потребує завершальних штрихів. Кулькопідшипники зі змащуванням для зменшення тертя і тонкий шпеник для великого пальця призводять в рух IKBSTM підшипники, швидко відкриваючи лезо із сатинованої неіржавкої сталі. Фіксувальний лайнер надійно утримує його на місці між гладкою та міцною ручкою з армованого скловолокном нейлону.
CEO: найкраще поєднується з великою чашкою кави та довгим списком справ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Загальна довжина, мм | 194 мм |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴










