Компанія Böker давно стала на шлях створення унікальних ножів.
Представляємо до вашої уваги ексклюзивний ніж, створений із використанням сталі гарматних дул німецьких танків типу "Leopard I". Клинок моделі Böker Leopard Damast закріплений до 61-63HRC. Процес кування дуже складний, оскільки танкова сталь вкрай тверда, тому для її перероблення необхідні дуже високі температури. Проте кінцевий результат вражає — клинок ножа не тільки вкрай твердий, але й має унікальний візерунок. Паттерн дамаска називається «Die große Pyramiden» («Великі піраміди»), і передбачає «піріг» із 300 шарів сталі (як гарматних дул, так і інструментальних сталей). Матеріалом колодки ножа Leopard Damast I став твердий алюміній марки 6061-T6 зі вставками з дерева породи Ziracote (зіракот). Ніж постачається із сертифікатом автентичності та дерев'яною подарунковою коробкою.
Leopard I — основний бойовий танк ФРГ до 1980 р. Нові варіації танка досі перебуває на озброєнні армій різних країн світу та постійно модернізується. Перебув на озброєнні Бундесвера аж до 2010 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Марка стали | Damascus Steel |
| Матеріал ручки | Алюміній + дерево |
| Загальна довжина, мм | 210 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
| Паковання | Подарункова коробка |
- Ціна: 26 509 ₴









