
Приціл коліматорний EOTech 512 68MOA/1MOA
37 664 ₴
- В наявності
- Код: 512.A65
Приціл коліматорний Eotech 512 з професійною оптичною системою, яка пригнічує відблиски для отримання чіткого зображення за різкого та прямого світла. Корпус прицілу виготовлений із високоякісного алюмінію.
•Призначений як для денного полювання, так і в сутінку
•Чітка точка 1MOA всередині обводу 68МОА
• Водонепроникний
Коліматорний приціл забезпечує вам широке поле зору для швидкого виявлення та стрільби по близьких мішенях. Точка 1MOA всередині кола 68МОА виділяється під час сліплячого сонця або сильного дощу, регулювання яскравості, що відповідає умовам стрільби, дає змогу здійснювати винятково точні постріли з вашим коліматорним прицілом. Коліматор Eotech 512 ідеальний для будь-якого стрільця, головними вимогами якого є швидке захоплення цілі, надійність і довговічність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOTech |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 310 г |
| Захист від зовнішніх впливів | Водонепроникний (до 3 метрів) |
| Живлення | 2 х 1,5V AA (алкалінові, літієві) |
| Розмір | 137х50,8х57 мм |
| Розмір прицільної марки | 1 MOA |
| Розмір точки, MOA | 1 MOA |
| Сітка | Круг 68 МОА з точкою в 1 МОА |
| Сумісність із ПНВ (I-IV покоління) | Немає |
| Термін служби на джерелі живлення | 2000 год (алкалінові) та 2500 год (літієві) |
| Тип кріплення | 1" Weaver или на планку MIL-STD-1913 |
| Яскравість | 20 рівнів |
- Ціна: 37 664 ₴






