
Кукри-мачете KA-BAR "Black Kukri Machete"
5 984 ₴
- В наявності
- Код: 1249
Мачете стали як сільськогосподарський інструмент. У тропіках його здавна використовують для рубання цукрової тростини та прибирання бананів. Незамінним мачете й у разі, коли необхідно прорубати стежку в густій рослинності джунглів. Але зараз цей інструмент здобув популярність і серед нас.
Часто мачете купують як ефектний подарунок прихильникам активного відпочинку на природі. Адже це дуже ефектний інструмент, який, напевно, потішить свого власника чималим виглядом і завидною потужністю дії. Втім, у деяких ситуаціях він може бути дійсно корисний. Наприклад, мачете з додатково розміщеними зубцями на лезі можна використовувати як пилку. І, звичайно ж, він цілком здатний хоча б частково замінити сокиру.
Цей інструмент виготовляють із якісної неіржавкої сталі з високими показниками міцності. Крім того, мачете обов'язково має довго тримати заточення, щоб бути здатним без зусиль розрубувати гілки густого чагарнику.Це ніж із клинком класичної форми "кукри" виготовлений із вуглецевої сталі марки 1085 Carbon. Сталь 1085 — вуглецева сталь, з вмістом вуглецю від 0,50% до 0,60% і марганцю від 0,60% до 0,90%. Сплав, виготовлений, з вуглецевої сталі, відрізняється від клинків із неіржавкої сталі, міцністю й ударостійкістю, тому він використовується для грубих робіт. Вуглецеві сталі легше надаються заточенню, але через високий вміст вуглецю вони сприйнятливі до корозії, тому рекомендуємо вам доглядати за своїм кукрі, щоб ніж довго тішив вас якісним різом і рубальними характеристиками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 590 г |
| Довжина клинка, мм | 292 мм |
| Марка стали | 1085 Carbon |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Кратон |
| Загальна довжина, мм | 432 мм |
| Твердість клинка, HRC | 52-54 |
| Товщина клинка, мм | 4,2 мм |
- Ціна: 5 984 ₴






