Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витягання інструментів стає ще простішим!
В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття й закриття інструментів для полегшення оперування та збільшення терміну експлуатації.
Серія Т — варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар із безліччю корисних опцій!
У Т4 12 інструментів:
клинок зі сталі 420HC
пружні ножиці
мініінструмент важільного типу
іструмент для розкриття пластикових паковань
шило зі швейним вушком
відкривачка для пляшок
напилок для дерева та металу
пінцет
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
мала плоска викрутка
мініатюрна плоска викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 122 г |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Кількість функцій | 12 |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Glass-Filled Nylon |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Розмір | кишеньковий |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Arctic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴





