
Мультиінструмент Leatherman Sidekick, нейлоновий чохол
4 268 ₴
- В наявності
- Код: 831439
Чудовий вибір для користувачів Leatherman-початківців. У цьому кишеньковому мультиінструменті є все, що може знадобитися і водночас у нього дуже приваблива ціна. Зручно розташовані леза можна дістати однією рукою, заокруглені ручки роблять захоплення комфортнішим, пружнішим, пасатижі зручні в роботі. Неіржавка сталь і 25-річна гарантія.
Інструменти:
•Пружні гострогубці
•Пружні пасатижі
•Пружні кусачки для дротів
•Нож из стали 420HC
•Серейторний ніж зі сталі 420HC
•Напилок для дерева/металу
•Маленька хрестова викрутка
•Середня викрутка
•Отвертка Phillips
•Лінійка (1.5 inch/3.81 cm)
•Відкривачка для пляшок
•Відкривачка для банок
•Інструмент для зачищення дротів
Особливості:
•Кріпильне кільце
•Знімна кліпса
•Корпус із неіржавкої сталі
•Фіксувальні зовнішні леза
•Нейлоновий чохол
•Ручки з неіржавкої сталі
•25-річна гарантія
Розміри:
Закритий — 9,7 см
Довжина леза — 6,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 198 г |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Довжина, см | 9,7 см |
| Кількість функцій | 14 |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 97 мм |
| Розмір | кишеньковий |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Silver |
- Ціна: 4 268 ₴



