
Ніж KA-BAR "Becker Campanion", поліестерові піхви
10 340 ₴
- В наявності
- Код: BK22
Американська компанія Becker (повна назва Becker Knife&Tool), заснована в 1980 році Ітаном Бекером, активним туристом і мандрівником, який також захопився конструюванням ножів. Під час розроблення своїх виробів він широко застосовував свій багатий особистий досвід, тому його ножі максимально відповідають вимогам тих, хто тривалий час проводить у тісному спілкуванні з дикою природою.
Особливу популярність здобули важкі "лагерні" ножі, деякі моделі з яких були розроблені в співпраці з бойовими офіцерами. Фантастична міць, найвища міцність, якісні матеріали, ергономічність і здатність справлятися з найрізноманітнішими завданнями в найважчих умовах привернула до ножів увагу військових відділень США, які забезпечують працівників виробами компанії Becker.
Ітан Бекер не має власних виробничих площ. Він розробляє конструкцію та дизайн ножів, а випуск виробів тривалий час здійснювала компанія Camillus. Кілька років тому компанія перервала свою діяльність і зараз виготовлення ножів Бекера займається легендарним виробником ножів — компанія Ka-Bar.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | Zytel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 454 г |
| Довжина клинка, мм | 134 мм |
| Марка стали | 1095 Cro-Van |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | полиэстер |
| Загальна довжина, мм | 267 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 6,35 мм |
- Ціна: 10 340 ₴

