
Нож Boker Plus "Atlas Multi Silver" Gen.2
1 568 ₴
- В наявності
- Код: 01BO857
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель надихалася класичними японськими ножами Higonokami. Без надмірностей Boker Plus Atlas — це надійний кишеньковий ніж із ковзним шарнірним замком, який у цій версії обладнаний колодкою зі сталі. Мінімалістична конструкція вирізняється винятковою міцністю й робить цей зручний ніж ідеальним помічником у будь-якій ситуації. Сатиноване лезо Droppoint зі шведської сталі 12C27 відкривається завдяки зазубренню та легко справляється з усіма повсякденними завданнями різання. З отвором для шнурка, ножицями та затискачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90 г |
| Довжина клинка, мм | 67 мм |
| Кількість функцій | 2 |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 164 мм |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴

