Дизайнер Джеспер Вокснес — далеко не єдиний художник, натхненний химерністю Портленда, штат Орегон. Але він, безумовно, перший, хто створив складаний ніж для повсякденного носіння, такий тонкий, легкий і ідеально підходить для міста.
Зазвичай Джеспер створює свої нестандартні творіння у своєму магазині в Легструпі, Данія. Проте PietTM був вперше замальований у міжнародному аеропорту Портленда відразу після його першого візиту до міста. Із сатиновим обробленням і вертикальною шліфувальною лезою формату drop point міцне, але легке, воно буде непомітне для очей, поки не прийде час розкрити паковання улюблених снеків. Він ідеально збалансований завдяки компактній, але дуже ергономічній нейлоновій ручці, армованій скловолокном, і кліпсі, яка робить його ледь помітним у кишені робочих штанів. Лезо швидко розгортається завдяки великому отвору для великого пальця і надійно утримується на місці за допомогою фіксувального лайнера.
Велосипед, рюкзак, PietTM і вперед на роботу.
Чудові характеристики: лезо зі сталі D2 для чудового утримання гостроти крайки.
Класична форма клинка забезпечує доведену оптимальну корисну довжину крайки.
Для правші та лівші: отвір для великого пальця дає змогу відкривати лезо будь-якою рукою.
Міцний і легкий: ручка з нейлону, армованого скловолокном, міцна та легка.
Легке закриття: Liner Lock можна легко закрити однією рукою.
Варіанти перенесення: кліпс переставляється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 71 г |
| Довжина клинка, мм | 68 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Glass-Filled Nylon |
| Загальна довжина, мм | 164 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,3 мм |
- Ціна: 2 552 ₴











