Звичний. Прямо як старий друг. Kith розроблений досвідченим виробником ножів Кеном Штайгервальтом, який черпає натхнення з традиційних шарнірів, зокрема середнього замка та традиційних беклоків, щоб створити абсолютно новий підхід із його дизайном front lock. Завдяки інтуїтивно зрозумілій конструкції, відкривання леза здається другою натурою, що надає давньоанглійській назві цього ножа «друг» зовсім інше значення.
Досвідчений виробник ножів Кен Стейгервальт з Оранжвіллю, штат Пенсильванії, переосмислює традиційні механізми замикання за допомогою фронтального замка Kith, використовуючи вкладки ножа як пружини, щоб створити більше місця для леза. Ґрунтується на такій перевіреній і надійній конструкції замків, стратегічно розташований шпеник для великого пальця ножа та фронтальний фіксатор дають змогу легко відкривати та закривати ніж будь-якою рукою, досягаючи повної свободи обох рук.
Легко заточується: лезо з високовуглецевої неіржавкої сталі добре тримає заточування.
Міцний і легкий: ручка з нейлону, армованого скловолокном, міцна та легка.
Надійний: унікальний механізм переднього блокування використовує вкладки як пружини.
Двосторонній: шпеник для великого пальця і фронтальний фіксатор дають змогу відкривати та закривати лезо будь-якою рукою.
Низький профіль: deep carryкліпса глибоко сідає на кишеню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 65 г |
| Довжина клинка, мм | 75 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Glass-Filled Nylon |
| Загальна довжина, мм | 172 мм |
| Тип замка | Front Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 2 068 ₴











