
Нож Boker Plus "Kwaiken Air G10 All Black"
4 312 ₴
- В наявності
- Код: 01BO339
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Boker Plus Kwaiken Air G10 від Лукаса Бернлі розширює династію успішної родини кайкен своєю елегантною полегшеною версією. Завдяки своїй простій і практичній формі цей сучасний кишеньковий ніж став справжньою іконою. Чисті лінії та тонкий дизайн цієї моделі були додатково оптимізовані для досягнення безкомпромісного зниження ваги. Фліпер забезпечує інтуїтивне керування й додаткову безпеку, тоді як лінійний замок надійно блокує клинок зі сталі VG-10. Модель зібрано на підшипниках. Модель з отвором для корду, знімною глибокою кліпсою для перенесення та високоякісним нейлоновим футляром для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 213 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴






