Ми об'єднали функції та форми в зоровій трубі Kenai® 2. Ви отримуєте збалансований дизайн для стабільного зображення на великій відстані, та агресивну накатку для надійного захоплення та точних налаштувань, а також об'єктив 80 мм високої чіткості, який забезпечує приголомшливий колір, чіткість і яскравість навіть у не зовсім ідеальних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,7 кг |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 3,1 - 1,3 мм |
| Діаметр об'єктива, мм | 80 |
| Кратність (збільшення) | 25 - 60x |
| Мінімальна фокусна відстань | 3,6 м |
| Загальна довжина, мм | 381 мм |
| Поле зору м/1000 м | 103,0 - 57,0 м |
| Паковання | Кейс для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 000 ₴



