
Нож Fallkniven "R2 Scout", zytel ножны, сталь Elmax
9 900 ₴
- В наявності
- Код: R2z
R2 Scout — найсучасніший ніж із фіксованим лезом для активного використання на відкритому повітрі. Це універсальний ніж найвищої якості, на який можна дійсно покластися в складній ситуації. Він міцний, але водночас не важкий і не громіздкий, ви отримуєте гарне та надійне захоплення завдяки класичній анатомічній ручці з продуманою конструкцією. Ніжні ножа мають двосторонню систему блокування, частково замок із пружинним ключем, який зазвичай утримує ніж у піхвах, і частково замок із дужкою, який ви складаєте до 100%, щоб надійно зафіксувати ніж на місці. Сталь, яку використував виробник, являє собою шведську порошкову сталь світового класу (Elmax), яка ретельно загартовується, охолоджується до мінус 190 °C і потім упродовж двох годин загартовується до твердості HRC 61/62. Виходить міцна та водночас тверда сталь, яка довгий час залишається гострою, не стаючи крихкою.
Ніж призначений для тих, у кого руки трохи менші, тобто жінок, молодих людей, дівчат або для тих, хто просто віддає перевагу ніж трохи меншого розміру без шкоди для якості.
Опукла шліфувальна крайка дуже добре зберігає гостроту. Якщо крайка втратила свою гостроту або на ній утворилася вм'ятина, використовуйте тонкий плоский алмазний точильний камінь, наприклад DC4, щоб повернути ножу його первісне заточування.
Хвостовик леза, тобто частина леза, яка входить усередину колодки, широка та міцна та видно на кінці ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fallkniven |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 132 г |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка стали | Elmax |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Zytel |
| Матеріал ручки | Thermorun |
| Загальна довжина, мм | 181 мм |
| Твердість клинка, HRC | 61-62 |
| Тип заточування | Convex (висукла лінза) |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,8 мм |
- Ціна: 9 900 ₴






