Тактичний складаний ніж RitualTM, як перський фіксований клинок старого світу, має довгий різкий вигин леза та масивну ручку. Але що робить його придатним для сучасного носіння, так це потужна інновація Assisted Opening, яка відкривається з блискавичною швидкістю. Він ідеально підходить для битв у давній Персирі та для швидкої роботи з посилкою на вашому порозі.
Допоміжне відкривання: Flipper швидко розгортає лезо
Плавне відкривання: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо
Чудова продуктивність: лезо зі сталі Sandvik 12C27TM для чудового утримання різальної крайки
Сильний і візуальний: просочена смолою ручка з волокна з валиком із неіржавкої сталі поєднує в собі міцність і візуальну привабливість.
Легке закривання: замок Liner можна легко закрити однією рукою.
Низький профіль: кишеньковий затискач забезпечує безпечне носіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 173 г |
| Довжина клинка, мм | 111 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Загальна довжина, мм | 251 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point / Bowie |
| Товщина клинка, мм | 3,25 мм |
- Ціна: 6 160 ₴










