Сучасний і елітний, 110 Hunter Sport — це професійна версія повсякденної моделі 110 Folding Hunter. Маючи багато традиційних характеристик класичного 110 Folding Hunter, 110 Hunter Sport легший і сконструйований із використанням болтового з'єднання на гвинтах типу Torx замість стандартного заклепкового вузла. Sport також пропонує новий дизайн глибокої кишенькової кліпси. Завдяки використанню рами з анодованого алюмінію в поєднанні із зеленою мікартою, вага 110-го зменшена без шкоди для його якості та довговічності. Щоб забезпечити максимальну продуктивність, Hunter Sport може похвалитися поліпшеною кліпсою, лезом із неіржавкої сталі S30V з двома шпеньками для великого пальця для легкого відкривання однією рукою.
Складані ножі із замком Lockback мають механізм, який блокує лезо у відкритому положенні, приводитьши його в дію за повного розкриття леза. Замок дістав свою назву за принципом коромислу, частково видимого на верхній частині ножа. Відкриття леза призводить до блокування коромислу проти леза, тому воно замикається у відкритому положенні. Натискання на "гойдалку" у верхній частині ручки звільняє її й дає змогу користувачеві закрити лезо. Замки вимагають закриття двома руками, хоча деякі з них відкриваються однією рукою.
Компанія Buck пишається тим, що цей ніж, як і основна маса моделей бренда, зроблений у США.
Buck Knives є лідером на ножовому ринку з частини утримання гостроти різальної крайки завдяки грамотному вибору сталі та процесу фірмової BOS-термообробки, вперше розробленої відомим у сфері Полом Босом, чия система термооброблення зарекомендувала себе як найкраща в бізнесі. Кожне лезо проходить суворий процес термооброблення та перевірку якості. Потім він загартовується до відповідної твердості за Роквеллом за допомогою системи нагрівання, заморожування та повторного нагрівання. Це забезпечує триваліший термін експлуатації різальної крайки, простоту переточування й лезо, яке вас не підведе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 132 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Micarta |
| Загальна довжина, мм | 255 мм |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
- Ціна: 9 504 ₴





