Модель Turok — це поєднання польового ножа, робочого інструмента та бойового товариша. Ніж KA-BAR 7503 Jarosz Turok є іншим ножем у лінійці KA-BAR/Jarosz. Він був створений у співпраці компанії Ka-Bar з ножем Джессі Ярошем. Міцна конструкція з клинком завтовшки майже в 5 мм ідеально підійде для важких лагерних робіт. Full Tang конструкція з профілем Drop Point виготовлена з суцільного шматка вуглецевої сталі марки 1095 Cro-Van. Киця додатково покрита чорним матовим оксидом, який захищає від відблисків і додає опір від корозії. Сталь 1095 — це варіант із гарним балансом між міцністю та твердістю. Клинок заточений під універсальним кутом 20°. Ручка виготовлена з міцного матеріалу Celcon, який має приємно не шорстку текстуру, що водночас забезпечує достатнє зчеплення під час утримання. На кінці ручки є отвір для кріплення шнура, який убезпечить ніж від випадкової втрати. Крім того, торець ручки можна використовувати як склобій. Модель продається в комплекті з чохлом із чорного пластику. Чохол обладнаний петлями для кріплення на делікатному поясі максимальною шириною 70 мм. Чохол сумісний із системою кріплення MOLLE. Ніж захищений від випадкового випадання ремінцем із металевою клямкою.
Ніж Turok зроблений у США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | Ultramid |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 340 г |
| Довжина клинка, мм | 159 мм |
| Марка стали | 1095 Cro-Van |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Celcon® |
| Загальна довжина, мм | 292 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 4,8 мм |
- Ціна: 8 800 ₴


