Для мисливця на велику дичину, що переслідує здобич бездоріжжям, важливий кожен грам. Зустрічайте абсолютно новий 15600OR Raghorn®️ — надлегкий фіксований ніж, створений для полювання на великих тварин і ще великих пригод. Цей легкий мисливський ніж виготовлений зі сталі CPM-CruWear®️ з ультрагострою крайкою, заточеною за технологією SelectEdge®️, що забезпечує виняткову ефективність різання та довговічність різальної крайки. Яскравий жовтогарячий колір покриття Cerakote®️ на клинку та легке вуглецеве волокно на колодці формують безкомпромісний, готовий до роботи мисливський ніж, що ідеально підходить для польового оброблення локшини, оленя або іншої легальної великої дичини.
Цей ніж крепок як цвях із введенням новітньої сталі марки CPM-CruWear® та оновленням колірних конфігурацій.
Сталь CPM® Cru-WearTM — інструменальна порошкова сталь повітряного загартування, що випускається американською металургійною компанією «Crucible Industries» (США). Сталь має чудове поєднання високої зносостійкості та міцності. Ця сталь легко обробляється в відпущеному стані (за параметрами схожа на D2) і має мінімальні спотворення в отриманні бажаної твердості.
Cru-Wear застосовується в роботах, що вимагають вищої зносостійкості, ніж сталь D2, більшої міцності, ніж сталь М2. Ця сталь сильно корозує у вологому середовищі, тому вимагає ретельного догляду, або клинок має мати антикорозійне покриття, чим, власне, і доповнена модель 15600OR.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 101 г |
| Довжина клинка, мм | 111 мм |
| Марка стали | CPM-CruWear |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Boltaron |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Обробка клинка | cerakote |
| Загальна довжина, мм | 226 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 19 110 ₴









