Форма та вміст в одному ножі. Ще один варіант у сімействі Freek, який об'єднує два неймовірно міцних матеріали: карбон і сталь CPM-S90V.
CPM S90V — марка, розроблена американською компанією Crucible Industries, відомою якістю своїх спеціальних марок сталі. CPM S90V виробляється методом порошкової металургії (відсюда та назва CPM, що означає тигельна металургія частинок), що гарантує незрівнянну тонкість і чистоту.
CPM S90V ідеально підходить для ножів для бушкрафту та похідних ножів.
Сплав Crucible CPM S90V ідеально підходить для виготовлення лез ножів для бушкрафту та похідного ножа. Дійсно, високий вміст ванадію надає йому справді виняткову зносостійкість, а також чудову корозійну стійкість і сильне утримання крайки. Отже, CPM S90V від Crucible Industries може легко замінити сталь D2 (Z160CDV12) у тих випадках, коли корозійна стійкість є обов'язковою.
Цей ніж — справжній суперфрик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 91 мм |
| Марка стали | CPM-S90V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Загальна довжина, мм | 215 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
- Ціна: 18 920 ₴







