Boker Plus Kaizen демонструє вкоренені підходи дальньої філософії і переносить їхні основні ідеї змно-на фізичний рівень. Японський термін Кайзен складається зі слогів Кай (зміна, перетворення) і Дзен (до найкращого) і описує постійне прагнення до вдосконалення. Досконалість стає тимчасовим явищем і є лише проміжною метою в постійному процесі змін. Елегантний джентльменський ніж Boker Plus Kaizen відповідає духу часу та переконує продуманими деталями.
Скромність як ознака справжньої величі прекрасно втілюється в мінімалістичному фліпері, який візуально майже зливається з тонким ножем, але водночас має високу функціональність завдяки своїм зубцям. Сатиноване лезо з преміальної сталі марки CPM-S35VN зі стійким спокоєм справляється з різноманітними завданнями з різання й завжди повертається до своєї суті завдяки надійному замку. Гвинт із віссю в колір моделі є візуальною початком моделі типу Gentleman Folder, як символ зміни форми та функції, і закінчується прямим отвором для шнурка на кінці ручки. Текстурована ручка з нековзного матеріалу G10 зручно лежить у руці та обладнана практичним глибоким затискачем для перенесення. Постачається з високоякісним нейлоновим футляром для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 46 г |
| Довжина клинка, мм | 77 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 180 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 1,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 724 ₴



