Сумка тактическая DANAPER Speedy Blue 1107650
Поясна сумка DANAPER Speedy - створена як поєднання практичності й сучасних тенденцій у розвитку аксесуарів. Завдяки перевіреним технологіям та якості виготовлення сумок, DANAPER змогли реалізувати найшвидшу поясну сумку для прихованого носіння
Вона призначена виробів малих і середніх розмірів, вкрай практична і дуже надійна. І вона дуже швидка! В середньому час до першого пострілу займає близько секунди, а якщо натренуватися - то 0,8 секунди!
Все це упаковано в стильний аксесуар, який чудово пасуватиме до міського стилю, не виділятиме вас з натовпу і, до речі, надасть можливості керувати автомобілем не знімаючи сумки!
Також в сумці є невелике відділення для корисних дрібниць, на кшталт, документів, ключів, мультитула.
Сумка універсальна - її легко адаптувати як для правші, так і для лівші. Ми свідомо прибрали усі елементи «тактікульності» і тепер це - звичайна поясна сумка.
Габарити:
Висота 18 см;
Ширина 30 см;
Глибина 4 см;
Матеріали:
Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)
Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANAPER |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество лямок | 1 |
| Объем | 2 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кобура |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴





