
Спальный мешок Ferrino Colibri/+12°C Blue Left (86099CBB) XL
8 000 ₴
- В наличии
- Код: 7005-XL
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8014044914126 |
| Артикул | 922921 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Вместимость | Одномісні |
| Внутрішній матеріал | Polycotton |
| Возраст | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина спальника | 190 см |
| Зовнішній матеріал | Polyester Ripstop |
| Комплект поставки | Спальний мішок<br /> Гермо-чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | +8°C |
| Мінімальна температура комфорту | +12°C |
| Наполнитель | Polypropylene |
| Размер | XL |
| Розміри | 190 x 75 см |
| Сезонность | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
| Цвет | Blue |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴





