Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388080097 |
| Артикул | 928338 |
| Вес (кг) | 3,8 кг |
| Вид | Шезлонги |
| Габарити упаковки | 57 x 119 x 4,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Aqua Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Поліестер |
| Розміри | 57 x 82 / 76 x 74 / 88 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴


