Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690102803 |
| Артикул | 928262 |
| Вес | 1 г |
| Габарити | 235 х 140 х 100 см |
| Габарити упаковки | 75 x 75 x 3,6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø5 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Назначение | Універсальні |
| Підлога | 190T Polyester PU |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для переноски |
Информация для заказа
- Цена: 2 466 ₴








