Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388023186 |
| Артикул | 928357 |
| Вес (кг) | 0,9 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 6 x 46 x 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Алюминий |
| Розміри | 29 x 42 x 15 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴



