Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 8.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 185 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388101051 |
| Артикул | 928274 |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 360 х 320 х 185 см |
| Габарити упаковки | 61 х 26 х 26 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | Outtex® 3000 Select, 100% поліестер, 3000 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Колір | Blue |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, компресійна сумка, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴











