-34%

Сумка дорожня на колесах Gewo Trolley M Rocket blue/red (101266530)
5 599 ₴
3 699 ₴
- В наличии
- Код: 931303
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У серії продуктів «Rocket» GEWO поєднує в собі практичні сумки дорожні на колесах та рюкзаки з модним дизайном і привертає увагу. Незалежно від того, збираєтеся ви на матч, турнір чи подорожуєте, сумка дорожня GEWO Trolley M Rocket запропонує вам достатньо місця для обладнання, персональних речей і її зручно переміщати на колесах.
Об'єм: 45 л
Розмір: 34 х 60 х 22 см
Вага: 2,5 кг
Матеріал: 600D Polyester
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4251454821062 |
| Артикул | 931303 |
| Габарити | 34 х 60 х 22 см |
| Габарити упаковки | 60 х 36 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Змійка |
| Цвет | Blue/Red |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | На 2-х колесах |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴



