Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CarryOn |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8717253522136 |
| Артикул | 927732 |
| Вага в упаковці | 3,8 кг |
| Габарити | 68,5 x 42,5 x 27,5см |
| Габарити упаковки | 71 x 45 x 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, л | 57 |
| Особенности | На 4-х колесах<br /> З кодовим замком |
| Размер | Середній (51 - 89 л) |
Информация для заказа
- Цена: 3 864 ₴











