Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023519023785 |
| Артикул | 926778 |
| Вес (кг) | 1,12 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 56 х 34 х 3 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Excalibur |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | МДФ |
| Розміри | 56 х 34 х 24 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 864 ₴




