Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Вес | 780 г |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8014044965012 |
| Артикул | 924399 |
| Габарити в складеному вигляді | 32,5 × 9,5 × 9,5 см |
| Габарити упаковки | 32,5 × 9,5 × 9,5 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Цвет | Orange |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 200 × 60 × 8 см |
| Тип | Надувные |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴


