Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388105127 |
| Артикул | 928799 |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 25 x 15 x 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Поліестер |
| Розміри | 62 x 54 x 86 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴








